Відбулась VI Спартакіада Львівської області

У суботу, 28 квітня в м. Новояворівськ відбулась VІ Спартакіада Львівської області серед депутатів усіх рівнів.
У кущових змаганнях взяли участь команди: Буського, Городоцького, Жовківського, Яворівського районів та об'єднанна команда депутатів Львівської обласної ради.
До складу команди Городоцького району входили депутати із: Городоцької районної ради, Городоцької міської ради,  Комарнівської міської ради, Великолюбінської ОТГ та Бартатівської сільської ради.

Перед початком змагань до присутніх зі словам вітань звернулись: голова Городоцької районної ради В.Більовський, голова Яворівської районної ради В.Сичак, голова Яворівської РДА О.Хлян, міський голова Новояворівська В.Муравель, голова постійної комісії ЛОР з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту П.Жукровський та заступник голови Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак", директор спартакіади І.Власенко.

Команда Городоччини за результатами змагань посіла:
І місце з шашок, здобув депутат Городоцької міської ради -  Сергій Лопатнюк;
І місце з шахів, здобув представник Комарнівської міської ради - Тарас Байко;
ІІ місце з настільного тенісу здобув депутат Городоцької районної ради - Тарас Дзяний;
ІІ місце з волейболу (капітан, депутат Городоцької районної ради - Роман Бала);

ІVмісце з футзалу (капітан, депутат Бартатівської сільської ради - Юрій Шльомський);

Представник і організатор команди: радник голови районної ради Ігор Саган, начальник відділу з гуманітарних питань, сім'ї, молоді та спорту у Великолюбінській ОТГ Шльомська Оксана.