Звернення голови районної ради Володимира Більовського з нагоди 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні учасники аварії та ліквідатори Чорнобильської трагедії! 26 квітня завжди об’єднуватиме українців одним спогадом, одним смутком, однією надією... Ця трагедія ніколи не стане для нас минулим. Щороку ми схиляємо голови перед тими, хто, не шкодуючи власного життя, ціною особистого здоров’я рятував нас, ліквідовуючи страшну аварію заради майбутнього нашої України та всього людства.Прийміть щирі слова подяки за мужність, героїзм та відданість справі! Нехай у ваших домівках завжди панують мир і благополуччя.

З повагою,
голова районної ради                                                                                 Володимир Більовський