Відбулась щотижнева нарада

Питання надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів та їх аналізу розглянули сьогодні голова районної ради Володимир Більовський та голова РДА Володимир Ременяк під час робочої наради з керівниками відділів, управлінь, служб та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.  Керівник фінансового управління райдержадміністрації Т.Харович доповів про виконання показників бюджету усіх рівнів, проаналізував сплату податків, зокрема, з доходів фізичних осіб та за землю.  Представник управління Державної казначейської служби України у Городоцькому району В.Коморник проаналізував оплату захищених/незахищених статей видатків. Керівник відділу освіти  І.Яскевич повідомив про візит дітей на форум професійної освіти . Керівник відділу культури І.Шугало проанонсував етно-фестиваль гостинності, що проходитиме цієї неділі у м.Рудки о 16:00год. Про хід підписання декларацій мешканців району із лікарями та реалізацію програми «Доступні ліки» у районі  інформував головний лікар КЗГРР "Городоцький районний центр ПМСД" В.Полумацканич. Головний лікар КЗ ГРР «Городоцька ЦРЛ» П.Фалинський доповів про проведену роботу із реорганізації стоматологічної поліклініки. Про монетизацію пільг розповіла керівник управління соціального захисту населення РДА С.Кошель.