У Великому Любені відновив роботу завод ДП «Укрспирт «Великолюбінське МПД»

 У четвер, 19 квітня,  в  смт. Великий Любінь відбувся запуск заводу з виробництва запашних спиртовмісних речовин та оцту, який простоював 6 років. Відновлення виробництва реалізовано в рамках стратегічного плану розвитку ДП «Укрспирт» на Львівщині відповідно до меморандуму, підписаного між Львівською ОДА та ДП «Укрспирт» від 9 лютого 2018 року. Як відомо, на Львівщині не працює 8 із 11 спиртзаводів, які колись були провідними джерелами наповнення місцевих бюджетів. Частина з них збанкрутувала, а  устаткування вирізали на металобрухт за борги. Проте на Великолюбінському спиртзаводі громада зберегла увесь цикл виробництва. В липні 2017 року на Львівщині пройшла виїзна нарада керівництва ДП «Укрспирту» стосовно відновлення роботи Великолюбінського державного спиртзаводу, що був одним із  головних бюджетоутворюючих підприємств курортного селища. 

В урочистому запуску відновленного спиртзаводу взяли участь: голова  Львівської ОДА Олег Синютка, голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції  Ольга Трофімцева,  голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, голова Городоцької РДА Володимир Ременяк, в.о. директора державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт»  Юрій Лучечко, голова Великолюбінської ОТГ Йосиф Фабрига.

Станом на 01.04.2018, на підприємстві працює 87 осіб. Розмір середньомісячної заробітної плати одного штатного працівника складає  4149 грн