Засідала президія Городоцької районної ради

 У вівторок, 17 квітня,  в кабінеті роботи комісій, під керівництвом голови райради Володимира Більовського відбулось засідання президії  Городоцької районної  ради. В засіданні окрім членів президії також взяли участь: перший заступник голови РДА Іван Ковальчук, заступник міського голови Степан Попко, заступник голови РДА Павло Стахів, керівник фінуправління Тарас Харович, начальник Городоцького РВ ГУ ДСНС Олександр Афіногенов, керівник відділу соціального захисту населення Світлана Кошель, керівник відділу економічного розвитку Юлія Матвієнко, головний спеціаліст відділу архітектури РДА Анастасія Дащенко, редактор районної газети "Народна думка" - Роман Смілка.  На засіданні було обговорено питання запропоновані на розгляд ХІХ чергової сесії районної ради VII скликання, яка відбудеться 20 квітня 2018 року. Попередньо всі питання розглянули у постійних комісіях районної ради.

За результатами обговорення вирішено винести на розгляд ХІХ чергової сесій наступні питання:

1.        Про порядок денний XIX сесії VII скликання Городоцької районної ради.

2.        Про затвердження плану роботи Городоцької районної ради на ІІ, ІІІ та ІV квартали 2018 року.

3.        Про стан протидії злочинності та корупції, охорони громадського порядку та профілактики злочинності на території Городоцького району Львівської області за 2017 рік.

4.        Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького району на 2018 рік.

5.        Про затвердження  Програми увічнення пам’яті  про події національно-визвольної боротьби, встановлення, відновлення і збереження поховань борців за незалежність України, жертв війни і політичних репресій в Городоцькому районі Львівської області.

6.        Про затвердження Програми зайнятості населення Городоцького району на 2018-2020 роки.

7.        Про затвердження Програми пожежної та техногенної безпеки Городоцького району направленої на забезпечення функціонування 15 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Львівській області на 2018 рік.

8.        Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення Городоцького району на 2018-2020 роки.

9.        Про внесення зміни та доповнень до Районної програми збереження об’єктів культурної спадщини Городоцького району на 2016-2018 роки.

10.   Про внесення доповнення до Районної програми комплексного розвитку території Городоцького району на 2017-2020 роки.

11.   Про  внесення змін до Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Городоцькому районі на 2016-2018 роки.

12.   Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту в Городоцькому районі на 2018-2020 роки.

13.   Про внесення змін до Програми енергозбереження для населення Городоччини на 2017-2020 роки

14.   Про виконання програми  розвитку фізичної культури та спорту в Городоцькому районі за 2017 рік.

15.   Про виконання програми «Молодь Городоччини» за 2017 рік.

16.   Про виконання районної програми підтримки учасників АТО та їх сімей, членів сімей загиблих учасників АТО, а також сімей Героїв Небесної Сотні за 2017 рік.

17.   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання у власність гр. Гладишу Дмитру Віталійовичу за адресою:  с.Черляни (за межами населеного пункту), гараж № 131 Городоцького району Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу

18.   Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Родатичі Родатицької сільської ради Городоцького району Львівської області.

19.   Про надання згоди на поділ земельної ділянки, що розташована за адресою: Львівська область, Городоцький район, с.Черляни (за межами населеного пункту) на території Угрівської сільської ради Городоцького району.

20.   Про внесення змін до  додатку «Список № 2 громадян, котрим надається дозвіл на складання проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів», затвердженого рішенням сесії Городоцької районної ради від 24.12.2009 року № 614 «Про затвердження матеріалів вибору та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з передачі їх у власність громадянам для ведення індивідуального гаражництва за списком № 2».

21.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 43,6559 га, яка розташована на території Татаринівської сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

22.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 4,4303 га, яка розташована на території Братковицької сільської ради Городоцького району Львівської області (за межами населеного пункту).

23.    Про затвердження Районної програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства  « Городоцька районна стоматологічна поліклініка» Городоцької районної ради Львівської області на 2018 рік.

24.   Про затвердження передавального акту комунальної організації Городоцької районної ради «Городоцька районна стоматологічна поліклініка» правонаступнику Комунального некомерційного підприємства «Городоцька районна стоматологічна поліклініка» Городоцької районної ради Львівської області.

25.   Про приймання-передачу будівлі дитячої консультації із спільної власності територіальних громад Городоцького району у комунальну власність Комарнівської міської територіальної громади.

26.   Про затвердження актів приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад Городоцького району Львівської області.

27.   Про реорганізацію комунального закладу Городоцької районної ради «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення його в комунальне некомерційне підприємство «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

28.   Про надання дозволу відділу культури Городоцької РДА на фінансування музею «Родини Тершаківців».

29.   Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Городоцької  районної ради Львівської області та Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Городоцької  районної ради Львівської області.

30.   Про надання дозволу відділу освіти Городоцької РДА на списання спортивного майданчику із штучним покриття.

31.   Про надання дозволу відділу освіти Городоцької РДА на списання спортивного майданчику із гумовим покриттям.

32.   Про реорганізацію Градівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у Градівську ЗОШ І-ІІ ступенів.

33.   Про реорганізацію Лісновицької ЗОШ І-ІІ ступенів у Лісновицьку ЗОШ  І ступеня.

34.   Про реорганізацію Добрянського НВК І-ІІІ ступенів у Добрянський НВК І-ІІ ступенів.

35.   Про реорганізацію Татаринівського НВК І-ІІ ступенів у Татаринівський НВК І ступеня.

36.   Про ліквідацію (припинення) діяльності Мостівської ЗОШ І ступеня.

37.   Про ліквідацію ліквідацію (припинення) діяльності Путятицької ЗОШ І ступеня.

38.   Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

39.   Про внесеення змін до Інвестиційної програми капітального будівництва Городоцького району на 2018 рік з макроекономічним прогнозом на 2019-2020 роки.

40.   Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2018 рік.

41.   Про інформацію Городоцької районної виборчої комісії Львівської області щодо змін в складі депутатського корпусу Городоцької районної ради.

42.   Про припинення повноважень депутата  Городоцької районної ради О.Фещин.

43.   Різне.