Для посадових осіб органів місцевого самоврядування Городоцького району провели семінар

Сьогодні, 17 квітня, в актовій залі районної ради відбувся одноденний короткостроковий тематичний семінар на тему: "Ресурси розвитку територіальних громад". Провели навчання-семінар представники та викладачі Львівського регіонального інституту державного управління Національної акадамії державного управління при Президентові України для посадових осіб органів місцевого самоврядування, міських та сільських голів Городоцького району. Присутнім учасникам семінару  детально розповіли про інструменти розвитку територіальних громад, дали відповіді на винесені актуальні питання життєдіяльності об’єднаних територіальних громад в країні, фінанси і бюджет, внутрішні та зовнішні ресурси для розвитку громади. Також детально обговорили проблеми повязані із корупційною діяльністю, організацію роботи, стратегічний аналіз, прогнози, сценарії  план дій, цілі та завдання, щодо їх вирішення. В кінці присутніх ознайомили із вступною кампанією інституту та запросили до навчання у 2018 році.