У Городку вшанували пам'ять Героя АТО - Тараса Кулєби

У суботу, 14 квітня 2018 року, виповнилося б 25 років Тарасу Степановичу Кулєбі - городківчанину, молодшому сержанту Збройних сил України, гранатометнику 80-ї окремої високомобільної десантної бригади. Тарас загинув під час виходу з оточення в секторі «Д», біля с. Красне, Краснодонського району на Луганщині. Похований у Городку. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
В цей день, на могилі воїна, настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці м.Городка отець-капелан Михайло Греділь провів панахиду, присутні запалили лампадки та поклали квіти. Опісля  у приміщенні Городоцької МАМ відбувся вечір пам'яті Тараса. Вшанувати Героя зібрались рідні, друзі, побратими, представники влади, громадських та політичних організацій, освітяни та небайдужі городківчани. Варто зазначити, що даний захід підготували та провели представники ГО "Апостольська Чота" на чолі з о.Михайлом Греділем. Патріотично налаштована, молодіжна громадська організація бере активну участь в організації та проведенні подібних вечорів пам'яті, що відбуваються у нашому районі.