У Городку вшанували пам'ять Героя АТО - Тараса Кулєби

У суботу, 14 квітня 2018 року, виповнилося б 25 років Тарасу Степановичу Кулєбі - городківчанину, молодшому сержанту Збройних сил України, гранатометнику 80-ї окремої високомобільної десантної бригади. Тарас загинув під час виходу з оточення в секторі «Д», біля с. Красне, Краснодонського району на Луганщині. Похований у Городку. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
В цей день, на могилі воїна, настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці м.Городка отець-капелан Михайло Греділь провів панахиду, присутні запалили лампадки та поклали квіти. Опісля  у приміщенні Городоцької МАМ відбувся вечір пам'яті Тараса. Вшанувати Героя зібрались рідні, друзі, побратими, представники влади, громадських та політичних організацій, освітяни та небайдужі городківчани.