Відбулась нарада щодо співфінансування мікропроектів

У середу, 11 квітня, відбулась нарада, щодо фінансування переможців конкурсу проектів місцевого розвитку. В обговоренні взяли участь: голова РДА Володимир Ременяк, заступник голови районної ради Богдан Слонівський, керуючий справами райради Іван Мєскало, начальник фінуправління Тарас Харович, керівник економічного відділу Юлія Матвієнко. В межах наради було запропоновано на розгляд бюджетної комісії проект рішення щодо внесення змін до Інвестиційної програми капітального будівництва Городоцького району на 2018 рік, яким передбачено наступний підхід до забезпечення співфінансування мікропроектів:  30% - з районного бюджету та 70% - з бюджету території, на якій буде проведено реконструкцію (капітальний ремонт) об’єкта соціальної інфраструктури в рамках Програми проектів місцевого розвитку у Львівській області.

Запропонований обсяг фінансування мікропроектів, які реалізовуватимуться в 2018 році  доведено до відома міських та сільських голів та запропоновано прийняти рішення щодо забезпечення їх співфінансування та надіслати його в термін до 25.04.2018 у Львівську обласну раду на електронну адресуmicroproekt@gmail.com.

Нагадаємо:

Конкурсною радою з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області затверджено перелік потенційних переможців конкурсу, зокрема по Городоцькому району – 50 мікропроектів (7 – на території Великолюбінської ОТГ та 43 – на території місцевих рад району).