Розпочався черговий призов громадян на строкову військову службу у 2018 році

З 2 квітня розпочався черговий призов громадян на строкову військову службу у 2018 році. Явці на призовну дільницю Городоцького районного військкомату підлягають усі громадяни 2000 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у 1999-1991 роках і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

Усі, хто підлягає призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Городок, вул. Львівська, 3 у встановлений час із документами, які зазначені в повістках. Хто ж не отримав особистого виклику для призову на строкову військову службу, повинен прибути до призовної дільниці Городоцького районного військкомату до 12 квітня 2018 року і мати при собі документи, які засвідчують особу.

Як повідомляє військовий комісаріат Городоцького району,  усі особи призовного віку, які підлягають призову і які постійно або тимчасово перебувають на території Городоцького району, повинні також прибути у військкомат для проходження призовної комісії.

Триватиме весняний призов громадян на строкову військову службу до 31 травня 2018 року.

Нагадуємо, що громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються до військового комісаріату, несуть адміністративну, а також кримінальну відповідальність, згідно з  чинним законодавством.