Засідала постійна комісія райради з питань регулювання земельних відносин

У середу, 4 квітня,  в кабінеті роботи комісій відбулось засідання постійної комісії Городоцької районної ради з питань регулювання земельних відносин, планування територій, містобудування, архітектури, місцевого самоврядування та адміністративно - територіального  устрою.
У роботі комісії взяли участь: депутат районної ради, голова постійної комісії - Василь Цуньовський, перший заступник голови РДА Іван Ковальчук, керуючий справами районної ради Іван Мєскало, заступник начальника відділу Держгеокадастру у Городоцькому районі Володимир Жук,  5 членів комісії, представники ЗМІ, заявники.

За результатами обговорення постійна комісія підготувала відповідні висновки та пропозиції щодо зазначених питань на розгляд XІХ сесії районної ради.

А саме:

1). Про внесення доповнення до Районної програми комплексного розвитку території Городоцького району на 2017-2020 роки.

2). Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для надання у власність гр. Гладишу Дмитру Віталійовичу за адресою:  с.Черляни (за межами населеного пункту), гараж № 131 Городоцького району Львівської області  для будівництва індивідуального гаражу.

3). Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Родатичі Родатицької сільської ради Городоцького району Львівської області.

4). Про надання згоди на поділ земельної ділянки, що розташована за адресою:Львівська область, Городоцький район, с.Черляни (за межами населеного пункту) на території Угрівської сільської ради Городоцького району.

5). Про внесення змін до додатку "Список №2 громадян, котрим надається дозвіл на складання земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів", затвердженого рішенням сесії Городоцької районної ради від 24.12.2009 року №614 "Про затвердження матеріалів вибору та надання дозволу на розроблення проекту зммлеустрою щодо відведення земельних ділянок з передачі їх у власність громадянам для ведення індивідуального гаражництва № 2".