Фільм "Кіборги" та волонтерську фотовиставку "Якби не війна" продемонстрували у м.Комарно

 У неділю, 1 квітня, в Народному домі міста Комарно відбулась презентація волонтерського фотопроекту "Якби не Війна" та показ українського повнометражного художнього фільму «Кіборги. Герої не вмирають» режисера Ахтема Сеїтаблаєва. У презентації взяли участь: депутат Львівської облради  Катерина Кеньо, міський голова м.Комарно Тарас Іваницький, керівник волонтерської організації Народної Самооборони Львівщини Ірина Яремко, волонтери, представники громадських організацій.

Волонтерський фотопроект складається із 122 історій, поділених на 8 блоків, це 
-«Незламні. Нескорені. Невідомі»;  
-«Героїчні мами»;
-Кохання і війна;
-Жінки на війні (на світлинах жінки-воїни зображені зі своєю зброєю);
-«Війна – це тимчасово. Професії»; 
-Соціальний «Я - є»
- «Легіонери» (фото воїнів інших національностей на фоні прапора своєї країни. Лише росіянин відмовився фотографуватися на фоні свого прапора, країни агресора);
- «Загиблі герої». Цей блок представлений 25 намальованими портретами Воїнів з кожного регіону України. 

До кожної світлини волентери підготували неймовірні історії людей, життя яких змінила війна. Тут є і захоплення, і радість, і біль, і сльози... Окрім виставки, організатори створили і книжку, де зібрали понад сотню історій про героїв, їхні життя та смерті, про кохання та фронтове буття. 

Опісля  фотовиставки відбувся показ   фільму "Кіборги. Герої не вмирають". Фільм розповідає про два тижні оборони Донецького аеропорту. Це стрічка про героїв, які творять сучасну історію, війну, розв'язану не нами, і низку питань, які хвилюють українців. 


Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять жителя Комарна, добровольця, Героя АТО - Андрія Юрги.

Таку ж фотовиставку та фільм презентували 25 лютого у Городку.