Відбулось засідання постійної комісії з питань культури, освіти, спорту, духовного відродження та засобів масової інформації

У п'ятницю, 30 березня, в кабінеті роботи комісій відбулось засідання  постійної комісії Городоцької районної ради  з питань культури, освіти, спорту, духовного відродження та засобів масової інформації.
У роботі комісії взяли участь: депутат районної ради, голова постійної комісії Маковецький Віталій, заступник голови РДА Павло Стахів, член комісії Андрій Хамик, депутат райради, керівник відділу освіти Ігор Яскевич, керівник відділу культури РДА Іван Шугало,  керівник відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності РДА Христина Марусяк, директори ЗОШ Городоцького району.

На комісії було обговорено, внесено зміни  та вирішено винести на розгляд XІХ чергової сесії Городоцької районної ради питання:

1). Про затвердження Програми увічнення пам'яті про події національно-визвольної боротьби, встановлення, відновлення і збереження поховань борців за незалежність України, жертв війни і політичних репресій в Городоцькому районі Львівської області.
2). Про виконання програми розвитку фізичної культури та спорту в Городоцькому районі за 2017 рік.

3). Про виконання програми "Молодь Городоччини" за 2017 рік.

4). Про надання дозволу відділу культури Городоцької РДА на фінансування музею "Родини Тершаківців".

5). Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вікантної посади директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсного центру" Городоцької районної ради Львівської області та Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи " Інклюзивно-ресурсного центру" Городоцької районної ради Львівської області".

6). Про ліквідацію та реорганізацію деяких ЗОШ Городоцького району (список змінюється).