Засідала бюджетна комісія Городоцької районної ради

У п'ятницю, 30 березня, відбулося засідання постійної комісії Городоцької районної ради з питань економіки і бюджету, використання комунальної  та спільної власності. Комісія під головуванням Івана Мєскала розглядала та попередньо вивчала питання, які виноситимуться на розгляд чергової ХІХ сесії районної ради, яка відбудеться у п'ятницю 20 квітня. В роботі комісії взяли участь: голова районної ради Володимир Більовський, перший заступник голови РДА Іван Ковальчук, заступник голови РДА Павло Стахів, начальник фінуправління РДА Тарас Харович, члени комісії, депутати райради, працівники апарату районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники силових структур району, представники ЗМІ.

На комісії було обговорено  та вирішено винести на розгляд XIX чергової сесії Городоцькорайонної ради питання -

1). Про затвердження плану роботи Городоцької районної ради на ІІ, ІІІ та ІV квартали 2018 року.

2). Про затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького району на 2018 рік.

3). Про затвердження Програми пожежної та техногенної безпеки Городоцького району на 2018-2020 роки.

4). Про приймання-передачу будівлі дитячої консультації із спільної власності територіальних громад Городоцького району у комунальну власність Комарнівської міської територіальної громади.

5). Про затвердження актів приймання-передачі майна спільної власності територіальних громад Городоцького району Львівської області.
6). Про надання дозволу відділу освіти Городоцької РДА на списання спортивного майданчику зі штучним покриттям.

7). Про надання дозволу відділу освіти Городоцької РДА на списання спортивного майданчику зі гумовим покриттям.

8). Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.

9). Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2018 рік.