"Розумники - розумниці 2018"

У четвер, 29 березня, в Народному домі м.Городка відбувся святковий вечір "Розумники - розумниці 2018", де відбулось нагородження переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Провели церемонію нагородження та виступили з вітальними словами: голова районної ради Володимир Більовський, заступник голови РДА Павло Стахів, голова Великолюбінської ОТГ Йосиф Фабрига, секретар міської ради Юлія Віткова. Керівник відділу освіти райдержадміністрації Ігор Яскевич, вітаючи присутніх, озвучив такі цифри: у другому етапі взяли участь 646 учнів шкіл району, з них - 288 із міських і 358 із 36  сільських шкіл. 238 учнів стали переможцями ІІ етапу олімпіад, що складає 36,8 відсотка від загальної кількості учасників. Відрадно, що серед переможців - 47 навчаються у НВК  №2-гімназії (16-перші місця, 18-другі і 13-треті місця); ЗОШ №3 -34 переможці (10-перші місця, 11-другі і 13-треті місця); ЗОШ №4 всього 13 переможців (6-перші, 2-другі та 5-треті місця); НВК №5- всього 13 переможців (3-перші, 4-другі та 6-треті місця). Цьогоріч чудове свято було проведено учнями та педагогічним колективом Родатицького НВК. Цікавинкою вечора став виступ гурту "Львівська кварта". Перехідна кришталева сова –символ мудрості- дісталася Мшанській ЗОШ.