Засідала постійна комісія Городоцької районної ради з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту та демобілізованих учасників АТО

Сьогодні, 29 березня, в кабінеті роботи комісій, під керівництвом голови комісії Довгуня Василя відбулось засідання постійної комісії Городоцької районної ради з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту та демобілізованих учасників АТО.

У роботі комісії взяли участь: керуючий справами районної ради Мєскало Іван, заступник голови РДА Стахів Павло, заступник головного лікаря Городоцької ЦРЛ Матківський Анатолій, начальник відділу ОКР районної ради Рап Орест, керівник управління  соціального захисту населення Кошель Світлана, депутат райради, член комісії  Прохода Іван, радник голови районної ради Саган Ігор, працівники Городоцької ЦРЛ, працівники стоматологічної поліклініки м.Городка, представники ЗМІ.

На комісії було обговорено, внесено зміни  та вирішено винести на розгляд XIX чергової сесії Городоцької районної ради питання -

1). Про затвердження Програми зайнятості населення Городоцького району на 2018-2020 роки.
2). Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення Городоцького району на 2018-2020 роки.
3). Про внесення змін до Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт  та дітей позбавлених батьківського піклування у Городоцькому районі на 2016-2018 роки.
4). Про виконання районної програми підтримки учасників АТО та їх сімей, членів сімей загиблих учасників АТО, а також сімей Героїв Небесної Сотні за 2017 рік.
5). Про реорганізацію комунального закладу Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги шляхом перетворення йогов комунальне некомерційне підприємство Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги.