Лікарі Городоцького району, з якими можна укласти угоди щодо надання первинної медичної допомоги

З 2 квітня 2018 р. стартує приписна кампанія між лікарем і пацієнтом. Саме з цієї дати кожен пацієнт зможе самостійно, на свій розсуд незалежно від місця проживання або приписки, обрати бажаного лікаря первинної ланки медичної допомоги (сімейного лікаря, терапевта, педіатра) у будь-якому закладі охорони здоров’я України. З мережею зареєстрованих медичних закладів та лікарів можна ознайомитись на сайті електронної системи охорони здоров’я «eHealth».

Пацієнт, або його законний представник зможе безпосередньо реалізувати своє право на вибір лікаря шляхом подання надавачу медичних послуг декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу. Для підписання декларації пацієнту потрібно звернутися до відповідного закладу охорони здоров’я, де працює обраний ним лікар.

Пацієнт має мати при собі паспорт, податковий номер і мобільний телефон за їх наявності. Якщо таке підписання здійснюється щодо дитини, то також знадобиться свідоцтво про народження та документи (паспорт, податковий номер) одного з батьків або опікуна. Для підписання декларації з особами, які  перебувають під опікою (піклування), необхідно буде надати паспорт і податковий номер, як опікуна (піклувальника) так і особи, що перебуває під опікою (піклуванням), а також документи, що свідчать факт наявності опіки (піклування).

У додатку прізвище, ім'я, по-батькові, посада та номер телефону лікарів з якими можливо укласти угоди щодо надання первинної медичної допомоги  у Городоцькому районі.

ДодатокРозмір
Лікарі Городоцького р-н124 KB