Відбувся звіт народного депутата України Ярослава Дубневича

У неділю, 25 березня, в Народному домі м.Городка відбувся звіт народного депутата України Ярослава Дубневича.  "Великою сильною командою вдалось зробити немало, та ще більше проблемних питань зрушили. В Суховолі та Братковичах триває, а в Дубаневичах розпочали будівництво шкіл, у Великому Любіні на завершенні дитячий садок, відремонтовані найгірші ділянки доріг району, об'єкти інфраструктури" - зазначив народний депутат.

Городоччина - один з найближчих районів до обласного центру і має хороший туристичний потенціал. Тож, вважаю, розвиток цього потенціалу - одне з важливих завдвань на сьогодні.

Медична та пенсійні реформи, децентралізація, каналізування міст, підтримка закладів культури... Запитань було багато, бо громада активна, що дуже тішить.

"Завжди на зустрічах з виборцями наголошую, ніхто не прийде і нічого нам не зробить, тому треба закотити рукава і наполегливо працювати".