Продовження реорганізації районного відділення стоматології

У середу, 21 березня, в кабінеті голови Городоцької РДА,  із представниками закладів охорони здоров’я було обговорено питання реорганізації Городоцької районної стоматологічної поліклініки в комунальне некомерційне підприємство, згідно з рішенням сесії Городоцької районної ради №404 від 07.12.2017 .  Присутні розглянули проект програми фінансової підтримки для обслуговування пільгових категорій населення району та покращення матеріально-технічної бази медзакладу. Поза тим, в межах наради порушили питання переведення працівників та інвентаризації майна. За результатами зустрічі було вирішено доопрацювати проект програми фінансової підтримки та визначено дії щодо складення комісією з реорганізації передавального акту та подання його на затвердження чергової сесії Городоцької районної ради. В обговоренні взяли участь: голова РДА В.Ременяк, заступник голови райради Б.Слонівський, заступник голови РДА П.Стахів, начальник фінуправління Т.Харович.