На реалізацію проектів місцевого розвитку додали 13 млн грн

Сьогодні, 20 березня, депутатський корпус проголосував за збільшення фінансового ресурсу нареалізацію Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017-2020 роки на 13 млн грн.

«У зв’язку з тим, що у конкурсі в 2018 році бере участь рекордна кількість проектів, прийнято рішення збільшити фінансування даної програми», - пояснив голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олег Домчак.

Відтак на реалізацію проектів місцевого розвитку цьогоріч з обласного бюджету виділять 118 млн грн.

Нагадаємо, що на цьогорічний конкурс проектів місцевого розвитку зареєстровано понад 2 тисячі місцевих ініціатив.

Із переліком зареєстрованих заявок, поданих для участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік, можна ознайомитися – тут.

Із обласними цільовими програмами можна ознайомитися –тут.

За інформацією ЛОР.