На Верецькому перевалі делегація Городоччини вшанувала полеглих січовиків Карпатської України

У неділю, 18 березня, з нагоди 79-ї річниці проголошення самостійності Карпатської України відбулися заходи із вшанування пам'яті січовиків біля меморіалу на Верецькому перевалі, що на Сколівщині.

Керівництво Львівської області,  а також очільники Закарпатської та Тернопільської обласної ради, молодь, військові, громадськість поклали квіти та запалили лампадки до могил січовиків Карпатської України. Загалом участь у заході взяли більше тисячі осіб – делегації з усіх районів Львівщини. З Городоцького району  вшанувати память Героїв прибули: депутат Львівської обласної ради Катерина Кеньо, перший заступник голови РДА Іван Ковальчук, працівники Городоцької районної ради та райдержадміністрації, члени громадських організацій "Апостольська чота" та "Холмщина".

Нагадаємо, 15 жовтня 2017 року у селі Климець Сколівського району на Верецькому перевалі відкрили Меморіальний комплекс полеглим січовикам Карпатської України. Саме Верецький перевал – став місцем загибелі понад 600 патріотів, які героїчно боролись за незалежність української держави наприкінці 30-х років 20 століття.

На Меморіальному військовому кладовищі спочиває 22 Героїв часу Карпатської України. У 90-х роках ХХ століття на Верецькому перевалі було встановлено символічний меморіальний знак. Роботи з пошуку та перепоховання українських героїв розпочали у 2008 році пошуковці меморіально-пошукового підприємства «Доля», що при Львівській обласній раді. Саме завдяки їх наполегливій багатоденні праці вдалося віднайти останки січовиків Карпатської України.

Пошуки героїв Карпатської України продовжуються.