Оголошення про намір передати в оренду комунальне майно

На виконання рішення сесії Городоцької районної ради від 14.02.2018 р. № 449 «Про надання дозволу КЗГРР «Городоцький районний ЦПМСД» на укладення угоди оренди нежитлового приміщення Мшанської АЗПСМ».

Оголошення про намір передати в оренду комунальне майно

Назва органу управління – Городоцька районна державна адміністрація Львівської області

Орендодавець – КЗГРР «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дані про об'єкт, щодо якого надійшла заява про оренду:

Балансоутримувач: КЗГРР «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Код ЄДРПОУ – 40626575, 81500,  м. Городок,  вул. Львівська, 3

тел. (0231) 32-102

Найменування об’єкту: нерухоме майно – частина нежитлового приміщення (аптечний пункт для здійснення роздрібної торгівлі лікарськими засобами).

Місце знаходження об’єкту оренди:

Об’єкт – Частина нежитлового приміщення  (аптечний пункт для здійснення роздрібної торгівлі лікарськими засобами) Мшанської АЗПСМ, за адресою: 81512, Львівська область, Городоцький район, с.Мшана, вул. Івасюка, 22.

Загальна площа: 22,68 кв.м.

Максимально можливий строк оренди: до 3 років.

Орендна плата визначається Орендодавцем на підставі методики затвердженої рішенням сесії Городоцької районної ради № 97 від 15.06.2011 року без ПДВ за базовий місяць розрахунку.

Нарахування ПДВ на суму орендної плати здійснюється у порядку, визначеному чинним законодавством.

Заяви про оренду зазначеного об’єкту приймаються протягом 10 робочих днів після опублікування оголошення за адресою: м. Городок, вул. Львівська,3,    2 пов., каб. юриста. Додаткова інформація за тел: (0231) 32-102.

Заяви подаються в окремому конверті з написом: «Заява про оренду» із зазначенням найменування та місцезнаходження об’єкта оренди.

ПЕРЕЛІК
документів, які подаються орендодавцеві для укладення договору оренди майна, що належить до державної власності

1. Заява про оренду (заява подається в довільній формі, при цьому резидентами в ній зазначаються ідентифікаційний код за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України для юридичних осіб/реєстраційний номер облікової картки платника податків для фізичних осіб)

2. Копія ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі лікарськими засобами;

3. Копії установчих документів орендаря/копії сторінок паспорта для фізичної особи (сторінки 1, 2 та сторінка із зазначенням останнього місця проживання) (легалізовані та перекладені - для нерезидентів);

4.  Інформація про відсутність застосування до заявника санкцій відповідно до законодавства (у довільній формі за підписом керівника).