В Городку вшанували пам'ять Тараса Шевченка

У п'ятницю, 9 березня, біля пам’ятника Т.Г.Шевченку в м.Городку відбулася загальнообласна акція приурочена 204 річниці від дня народження Великого Кобзаря з одночасного хорового виконання пісенних творів на його слова.

Присутні виконали пісні на слова Тараса Шевченка "Заповіт", "Думи мої, думи...", "Реве та стогне Дніпр широкий...". Поезію Кобзаря  зачитали: голова районного товариства "Просвіта" Іван Бучківський, городківчанин Іван Данилевич, дочка поета Івана Низового - Леся Низова та учні Городоцьких шкіл.

Голова районної ради Володимир Більовський, голова РДА Володимир Ременяк, депутат Львівської обласної ради Володимир Саган, а також міський голова Городка Роман Кущак поклали квіти до підніжжя пам'ятника Т.Шевченку.

Опісля в церкві Преображення Господнього розпочались духовні розважання "Наслідуючи Христа..." з нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка за сценарієм о.Тараса Цікала, завметодичним кабінетом  відділу освіти Городоцької РДА Орисі Войціцької та  методиста Ганни Кузбит. В основу заходу було покладено розповіді про Шевченка як безмежно віруючого в Бога, про поета, що своїм життям, духовним устремлінням і, звичайно, творчістю, наслідував учення Господа. 10 березня, з нагоди 157-х роковин смерті відбулася традиційна поминальна панахида, яку провели  священнослужителі  усіх конфесій міста, біля пам'ятника Т.Г.Шевченка вшановуючи пам’ять Кобзаря. Присутні поклали запалені лампадки до памятника та виконали "Заповіт".