Оголошення про передачу в оренду майна комунальної власності Городоцької районної ради

Передача в оренду майна комунальної власності Городоцької районної ради. Назва об’єкта та його місцезнаходження: частина нежитлового приміщення 1 кв.м., ( І поверх) адміністративного будинку  Городоцької районної ради, яке розташоване за адресою: м. Городок, вул. Б Хмельницького, 2

Призначення  розміщення  торгівельних автоматів, що відпускають продовольчі товари (кавові апарати);

Розмір орендної плати: від 9% від експертної оцінки майна.

Конкурс на визначення кращого орендаря об’єкта, вказаного вище, відбудеться  26 березня 2018 року  0 11.00 год. в актовому залі Городоцької районної ради.

Умови конкурсу:

-

Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати за використання зазначених об’єктів оренди (у відсотках від експертної оцінки).

-

Відшкодування затрат на проведення експертної оцінки.

-         Належне утримання та ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та дотримання вимог щодо його експлуатації;

-         Термін дії договору оренди  1 рік з подальшою пролонгацією згідно з чинним законодавством України за умови виконання орендарями всіх обов’язків згідно з договором оренди.

-

Забезпечення збереження орендованого майна, запобігання його пошкодженню та псуванню, здійснення заходів протипожежної безпеки орендованого майна.

-

Заборона передачі об’єкта оренди в суборенду.

-

Право орендодавця здійснювати контроль за станом, цільовим використанням об’єкта та виконанням інших умов договору оренди Зобов’язання орендаря у разі припинення або розірвання договору повернути орендоване майно у належному стані, не гіршому ніж на момент передачі його в оренду, з урахуванням задовільного фізичного зносу, та (або) відновити майно, та (або) відшкодувати збитки у разі погіршення стану або втрати (повної або часткової) об’єкта оренди з вини орендаря.

Перелік документів:

Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам на розгляд конкурсної комісії необхідно подати такі документи:

·

заяву про участь у конкурсі;

·

зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та виду способу забезпечення зобов’язань за договором оренди.

·

інформацію про засоби зв`язку (телефони, електронну адресу тощо)

Кандидати, які є юридичними особами, крім вищезазначеного також подають:

·

документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

·

виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

завірені копії установчих документів;

·

завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;

·

завірені копії ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності, у разі їх наявності;

·

відомості про фінансовий стан (платоспроможність) учасника конкурсу з урахуванням дебіторської та кредиторської заборгованостей;

·

довідку від кандидата про те, що до нього не порушено справу про банкрутство.

Кандидати, які є фізичними особами, крім зазначеного також подають:

·

копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

заврену копію ідентифікаційного коду;

·

копію виписки або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

·

копію декларації про доходи фізичної особи, або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи – платника єдиного податку.

Заяви на участь у конкурсі з усіма необхідними документами потрібно подавати до 13.00 год.  23.03.2018 року включно за адресою: 81500, Львівська обл., м. Городок, вул.Б.Хмельницького, 2 (каб.311) у заклеєних конвертах з поміткою «На конкурс».

Додаткову інформацію можна отримати за місцем прийому заяв за тел. 31-570 з 9.00 до 18.00 години (відділ організаційної та кадрової роботи).