Біля будівлі Городоцької районної ради замайорів червоно-чорний прапор

Сьогодні, 5 березня, біля адмінбудівлі районної ради в м.Городку з нагоди річниці від дня смерті генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА Романа Шухевича, – відбулась церемонія підняття прапора національно-визвольної боротьби українського народу. Участь у заході взяли: голова районної ради В.Більовський, голова РДА В.Ременяк, міський голова Р.Кущак, депутати районної та міської ради, працівники апарату райради, керівники структурних підрозділів РДА, священнослужителі району, члени ГО "Апостольська Чота", небайдужі городківчани.

Розуміючи істинну ідеологію червоно-чорного стяга – прапора національно-визвольної боротьби українців, яка охоплена боротьбою, беручи до уваги рішення сесії Львівської обласної ради VІІ скликання від 30.01.2018 року № 600 «Про використання прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території Городоцького району Львівської області», враховуючи висновки постійних комісій з питань культури, освіти, спорту, духовного відродження та засобів масової  інформації та з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності, дотримання прав людини та військових проблем, керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Городоцька районна рада вирішила:

1. Рекомендувати підняття біля адміністративного будинку Городоцької районної ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, прапора національно-визвольної боротьби українського народу у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв, згідно з додатком.

2. На знак вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань прапор національно-визвольної боротьби українського народу піднімається в траурному оформленні – у цьому випадку до верхньої частини древка або флагштока прапора прикріплюється чорна стрічка.

3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Городоччини вивішувати прапор національно-визвольної боротьби українського народу на будівлях у дні, затверджені в додатку до цього рішення.

Перелік дат, пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшанування пам’яті Героїв

за/п

Подія

1.