У Польщі вшанували пам'ять жертв трагедії села Павлокома

У суботу, 3 березня, делегація з Городоччини взяла участь у меморіальному заході в селі Павлокома на Ряшівщині (Республіка Польща), де вшанували пам’ять 366 українців, замордованих поляками 1-3 березня  73 роки тому.

Учасниками поминальних заходів (на які прибув і наш міністр закордонних справ П.Клімкін, керівництво Львівщини), були делегації з 20-ти районів нашої області, а також представники Тернопільщини та Івано-Франківщини. Городоцьку делегацію, куди увійшли нащадки переселенців із автохтонних українських земель Закерзоння, представники громадськості, освітяни - очолили голова РДА Володимир Ременяк, його перший заступник Іван Ковальчук і заступник голови Городоцької районної ради Богдан Слонівський.

Біля Меморіалу трагічно загиблим українцям відбувся чин панахиди, покладання квітів та віче. Згодом у церкві Св. Димитрія с. Явірник Руський пройшла Божественна Літургія.

Нагадаємо, у 2006 році у польському селі Павлокома за участі Президентів України та Польщі було урочисто відкрито пам’ятник-меморіал закатованим українцям.