Потрібні речі – для бійців на передову

9 березня Спілка захисту учасників АТО Городоччини разом із представниками Самооборони Львівщини та Спілкою учасників АТО Мостиського району вирушать на Схід з доброчинним вантажем для українських вояків. Відвідають, зокрема, наших краян, які воюють на Луганщині та Донеччині. Нині спільними зусиллями районної, міської влади та активістів йде робота зі збору всього необхідного для армійців.
За словами очільника атовців нашого району Віталія Смілки воякам потрібні:

1. Протизастудні лікарські препарати.
2. Теплі речі: ковдри (тільки не з вати!), коцики, пледи (можна б/у, якщо в когось лежать і не потрібні), шкарпетки, термобілизна, рукавички.
3. Продукти: закрутки, консервації, крупи: гречка, макарони, рис. Консерви – рибні, м’ясні; приправи, напівфабрикати, спеції-приправи. Вермішель швидкого приготування («мівіна»), олія, смалець. Чай, кава, цукор, сіль. Цигарки будь-які з фільтром, пральний порошок і засоби для миття посуду, зубна паста, мило, рушники для вмивання.
4. Свічки, кабель будь-який електричний та для польового телефона «ТА-57», талони на пальне, пожертви-кошти.

Не будьмо байдужими! Перемога прийде! І буде вона одна на всіх. Поїздка здійснюватиметься на передову, з доставкою допомоги нашим добровольцям, які борються без підтримки з боку держави (без зарплат і фінансування).

8 березня автомобіль спілки АТО для збору допомоги буде знаходитись навпроти магазину «Рукавичка» з 9.00 до 15.00 (білий бус «Фольксваген Т-4»). Або ж необхідне можна принести до церкви Благовіщення, що в центрі м. Городок, до отця-капелана Михайла Греділя.