Розпочато підготовку до відзначення 100-річчя утворення ЗУНР

У вівторок,  27 лютого, в кабінеті голови Городоцької районної ради Володимира Більовського відбулося засідання організаційного комітету з  підготовки  до відзначення 100-річчя утворення ЗУНР.
У нараді взяли участь: голова райради Володимир Більовський, голова РДА Володимир Ременяк, депутат облради Катерина Кеньо, сільські голови району, представники міської ради, керівники структурних підрозділів РДА,  священнослужителі о.Степан Целень та о.Михайло Греділь, голови громадських організацій.

Розпочинаючи засідання, голова РДА інформував про заходи, які заплановано провести на Львівщині в рамках відзначення 100-річчя Української революції 1917-1921 років, в тому числі - річниці створення Західноукраїнської Народної Республіки.

За результатами обговорення вирішили здійснити на території Городоцького району такі урочистості, зокрема: проведення у населених пунктах урочистих заходів, покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, місць поховань воїнів УСС, УГА, загиблих військовослужбовців ЗСУ, Героїв Небесної Сотні, учасників АТО; проведення туристично-екскурсійних маршрутів військово-історичного характеру місцями, пов’язаними з історією Української революції; проведення загальнообласної акції зі встановлення інформаційних таблиць на місцях, пов’язаних з історією становлення ЗУНР.

Крім того, члени оргкомітету проговорили питання встановлення пам’ятного знаку воїнам УГА на місці Вовчухівської наступальної операції УГА; інформаційного знаку поблизу с.Вовчухи, а також інформаційної дошки на місцевій школі в пам’ять про Степана Паньківського.