В Долинянському НВК відкрили нову групу для дошкільнят

У неділю, 25 лютого, в селі Долиняни сталась подія на яку багато років чекали мешканці сіл Долиняни, Вовчухи та Годвишні - відкриття групи для дошкільнят при Долинянському НВК. В урочистому відкритті взяли участь: народний депутат України Ярослав Дубневич, голова райради Володимир Більовський, голова райдержадміністрації Володимир Ременяк, депутати Львівської обласної ради Володимир Саган та Катерина Кеньо, сільська голова Ірина Тирпак,  керівник відділу освіти Ігор Яскевич, депутат районної ради Володимир Лещинський, директор НВК Леся Кішко.
"Спільними зусиллями влади різних рівнів та громади вдалось частково реконструювати приміщення і створити гідні умови для виховання і навчання 25 діточок. Та попереду роботи ще багато - треба повністю довести до ладу приміщення, щоб друга група була готова приймати малюків" - зазначив Ярослав Дубневич. Провів молебень та освятив приміщення отець-декан Степан Целень.