Городок з робочим візитом відвідав віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів

 Сьгогодні, 23 лютого, перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку України Степан Кубів з робочим візитом побував в Городку.  
Разом із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою, головою районної ради Володимиром Більовським, головою РДА Володимиром Ременяком, депутатом облради Катериною Кеньо, заступником голови РДА Павлом Стахівим, керівником відділу освіти Ігорем Яскевичем віце прем'єр завітав у Городоцьку ЗОШ №3 імені Героя України Івана Бльока. Гості ознайомились з експозицією музею Героя України Івана Бльока, що діє при школі. 

Про навчальний заклад і власне про музей присутнім розповів директор ЗОШ Роман Гелешко. Степан Кубів подарував музею цінну літературу, зокрема "Фотолітопис Майдану", а також залишив запис у "Книзі відгуків". Біля входу до навчального закладу перший віце-прем'єр-міністр України поспілкувався із школярами. 

Опісля поважна делегація вирушила на городоцьке підприємство "Сан Гарден". 
Сьогодні дано факт запуску нового обладнання: інноваційного, інвестиційного, сучасно модернізованого. Це посилить та подвоїть експорт продукції на ринки Європи. 100% продукції йде на експорт – це безпека нашої грошової одиниці, гарантії ринку та ріст економіки через осучаснення та модернізацію», - наголосив Степан Кубів. Директор підприємства Ігор Висоцький повідомив, що новий цех виробництва збільшено більше ніж на 3000 м2. У 2018 році заплановано працевлаштувати близько 100 осіб.  Окрім цього, Ігор Богданович зазначив, що на будівництво цеху у підприємство залучено понад 4 млн. євро інвестицій.