У Городку відбувся захід присвячений 4-ій річниці Революції Гідності

У вівторок, 20 лютого, в Народному домі міста Городка, пройшов захід «Україна гідна краси і свободи» присвячений четвертій річниці Революції Гідності. Підготували та провели дійство студенти Вишнянського коледжу ЛНАУ  де в хронологічній послідовності розповіли про події на Майдані. Також своїми спогадами про Революцію Гідності поділились депутат Львівської обласної ради Катерина Кеньо та активістка Майдану Антоніна Мисько.

У виконанні студентів коледжу прозвучали пісні та вірші про Небесну Сотню, які не залишали буйдужим жодного глядача. Крім цього на сцені було поставлено кілька інсценізацій, зокрема: ”Прощання В.Жеребного з мамою”,”Зустріч студента, убитого під Крутами із С.Нігояном та В.Жеребним”, ” Мандрівка батька із сином до Києва”. Під кінець заходу прозвучала молитва за кращу долю для неньки України. Завершила виховну годину пісня ”Боже Великий,Єдиний”.

На заході були присутні: голова Городоцької районної ради В.Більовський, голова РДА В.Ременяк, міський голова Городка Р.Кущак, депутат Львівської обласної ради В.Саган, священнослужителі Городка, учасники Революції Гідності, члени громадських організацій, городківчани.
Паралельно відбулись поминальні заходи у містах Судова Вишня та Рудки, де поховані Герої Небесної Сотні - Володимир Топій та Володимир Жеребний.