Звернення голови районної ради з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Шановні мешканці Городоччини! 20 лютого ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні. Декілька років відділяють нас від тих страшних лютневих подій, які назавжди ввійшли в історію України трагічними і кривавими сторінками. На шляху боротьби за демократичні цінності та європейські прагнення учасників Революції Гідності не зупинили ні кулі снайперів, ні гранати, ні людська жорстокість. За таку бажану свободу українському народу довелося заплатити кров’ю кращих своїх синів. У День Героїв Небесної Сотні згадаймо всіх борців за нашу свободу. Сьогодні, як ніколи раніше, ми маємо бути об’єднаними навколо спільних цінностей та ідеалів, вірити, що жертви були не марні, і берегти пам’ять про тих, хто загинув, здобуваючи для нас незалежність. Слава живим героям і світла пам’ять тим, хто відійшов у вічність!

З повагою,
голова районної ради                                                                                Володимир Більовський