Зустріч керівництва району з рідними Героїв Небесної Сотні та учасниками Революції Гідності

Сьогодні, 15 лютого, у музеї Городоцької ЗОШ №3 ім. Героя України Івана Бльока  відбулась зустріч голови районної ради Володимира Більовського, голови РДА Володимира Ременяка, депутатів Львівської обласної ради Володимира Сагана та Катерини Кеньо з учасниками революції Гідності та родичами Героїв Небесної Сотні.  Присутні мали змогу висловити свої проблеми, пропозиції та побажання. В рамках зустрічі піднімалися питання щодо: пільгового перевезення членів родин загиблих; облаштування у місті алеї Героїв Небесної Сотні; заснування Премії Івана Бльока. Крім того, учасники зустрічі обговорили й питання вшанування загиблих, зокрема відзначення Дня Героїв Небесної Сотні.