Воїнів-афганців вшанували у Городку

Сьогодні, 15 лютого, в м.Городку біля пам’ятника Воїну-афганцю, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з Афганістану відбувся урочистий захід. Отець декан Степан Целень провів молебень за загиблими воїнами-інтернаціоналістами. Опісля, до пам’ятника було покладено квіти та  запалено лампадки. Протягом сьогоднішнього дня ветерани афганської війни відвідають могили побратимів, Героїв Революції Гідності та загиблих учасників АТО, а також зустрінуться із рідними та близькими загиблих, зазначив голова Городоцького районного об’єнання Ветеранів війни в Афганістані Михайло Виздра. В заході взяли участь: голова районної ради Володимир Більовський, голова РДА Володимир Ременяк, депутат Львівської обласної ради Володимир Саган, міський голова Роман Кущак, члени громадських організацій, городківчани.