Звернення голови районної ради Володимира Більовського з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначається День виведення радянських військ з Афганістану. Двадцять дев’ять років тому останній солдат покинув афганську землю. Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, з глибокою шаною звертаємось до всіх синів і дочок України, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Ми шануємо їхні героїзм і звитягу. Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного нашого загиблого співвітчизника. Дякую всім ветеранам-інтернаціоналістам за їх вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту та вміння перемагати, за піклування про родини загиблих побратимів і патріотичне виховання молодого покоління. Ветеранам та родинам загиблих висловлюємо сьогодні шану і вдячність. Щиро зичу мирного неба, добра та благополуччя!

Голова районної ради                                                                               Володимир Більовський