На вулиці Заставській міста Городка вшанували полеглих вояків УПА

У понеділок, 12 лютого, на вул. Заставській в м.Городку відбулось вшанування пам’яті полеглих вояків УПА Володимира Табаки, Івана Ветошка, Антіна Цапа. Священнослужителі о.Григорій Циганко та о.Назар Греділь провели Службу Божу у каплиці Покрови Пресвятої Богородиці. Опісля учасники заходу поклали квіти до хреста загиблим бійцям УПА, який встановлено на місці криївки, де загинули вояки. Хвилиною мовчання та запаленням свічок - вшановано Героїв. Також в рамках проведення заходу військовий комісар Городоцького РВК Ярослав Анклевич, нагородив шістьох учасників АТО. Закінчилось дійство спільним виконанням Гімну України. На заході були присутні: заступник голови районної ради Богдан Слонівський, голова райдержадміністрації Володимир Ременяк, міський голова Роман Кущак, працівники апарату райради, керівники структурних підрозділів РДА, представники міськради, громадськість.