Презентація першого тому п'ятитомника «Бути народом» Івана Низового

У пятницю, 9 лютого,  в актовому залі Городоцького НВК №5 м. Городка відбулася презентація першого тому п'ятитомника «Бути народом»  Івана Низового  - великого патріота, відомого українського поета з Луганщини. Минулого року ми відзначали Рік Івана Низового на Городоччині та Львівщині. Завдяки зусиллям голови Городоцької районної ради В.Більовського, голови Городоцької РДА В.Ременяка, обласних депутатів від Городоччини В.Сагана та К.Кеньо та інших депутатів Львівської обласної ради вдалося випустити перший том великої поетичної та публіцистичної спадщини Івана Низового. На презентації прозвучали поезії з першого тому у виконанні вчителів та директорів шкіл Городоччини Л.Байцара, І.Вовка, І.Живчина, Р.Хижака, Ю.Семоненка, Б.Доскуча, В.Леміча, І.Логазяка. Пісню "Над Сватовим світає Україна" виконав прекрасний освітянський ансамбль - переможець обласних конкурсів (соло Л.Кішко).

З вітальним словом до присутніх звернулися голова Городоцької районної ради В.Більовський, голова Городоцької РДА В.Ременяк, письменник та видавець В.Шовкошитний, о. Михайло Греділь, депутат Львівської обласної ради К.Кеньо.
Зі словами подяки звернулася до представників влади дочка поета - Леся Низова. Вона, як завжди, емоційно й проникливо прочитала поезії Івана Низового.
На черзі видання другого тому. З нетерпінням чекаємо.

Фото та інформація депутата райради Маковецького Віталія.