Більше 20 проектів рішень розглянули депутати на бюджетній комісії

У четвер, 8 лютого, відбулося засідання постійної комісії Городоцької районної ради з питань економіки і бюджету, використання комунальної  та спільної власності. Комісія під головуванням Івана Мєскала розглядала та попередньо вивчала питання, які виноситимуться на розгляд чергової XVIII сесії районної ради, яка відбудеться у середу 14 лютого. В роботі комісії взяли участь: голова районної ради Володимир Більовський, голова райдержадміністрації Володимир Ременяк,  заступник голови ради Богдан Слонівський, перший заступник голови РДА Іван Ковальчук, заступник голови РДА Павло Стахів, члени комісії, депутати райради, працівники апарату районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники силових структур району, представники ЗМІ.

На комісії було обговорено  та вирішено винести на розгляд XVIIІ чергової сесії Городоцькорайонної ради питання -

1. Про звіт голови Городоцької райдержадміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Городоцького району за 2017рік.
  2. Про виконання Інвестиційної програми капітального будівництва Городоцького району за 2017 рік.
  3. Про затвердження місцевих програм.
  4. Про внесення змін до Програми створення і використання місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання і ліквідації можливих НС техногенного і природного характеру та їх наслідків в Городоцькому районі на 2017-2020 роки.
  5. Про внесення змін  до Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Городоцькому районі на 2016-2018 роки.
  6. Про внесення змін до Програми детального планування території та розроблення технічної документації щодо розподілу земельної ділянки, що перебуває у спільній власності територіальних громад Городоцького району Львівської області на землях колишнього аеродрому «Черляни» на 2017-2018 роки.
  7. Про затвердження Положення про порядок виплати добових депутатам Городоцької районної ради, пов'язаних з депутатською діяльністю.
  8. Про звільнення у 2018 році Городоцьку районну державну адміністрацію та Головне управління Держгеокадастру у Львівській області від сплати експлуатаційних витрат на утримання приміщень, орендованих у Городоцькій районній раді.
  9.   Про затвердження Положення  про оренду комунального майна Городоцької районної ради (спільної власності територіальних громад Городоцького        району) та затвердження Типового договору оренди комунального майна.
  10. Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за 2017 рік.
  11. Про затвердження уточнених планових показників районного бюджету Городоцького району за 2017 рік.
  12. Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2018 рік.
  13. Про надання дозволу КЗ ГРР «Городоцька ЦРЛ» на передачу основних засобів, необоротних активів та МШП по гінекологічному, хірургічному, рентгенологічному кабінетах та лабораторії Великолюбінської міської лікарні на баланс та у комунальну власність Великолюбінській селищній раді Великолюбінської об’єднаної територіальної громади Городоцького району Львівської області.
  14. Про надання дозволу КЗ ГРР «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на передачу  матеріальних ресурсів на баланс КЗ ГРР «Городоцька ЦРЛ».
  15. Про надання дозволу КЗ ГРР «Городоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на передачу  стоматологічної установки з кріслом стоматологічним GRANUM TS - 7830, комплекту стоматологічного обладнання та меблів медичних з бактерицидними лампами на баланс Угрівської сільської ради.
  16. Про надання дозволу КЗ ГРР «Городоцький районний ЦПМСД» на укладення угоди оренди нежитлового приміщення  Мшанської АЗПСМ.
  17. Про надання дозволу Городоцькій районній раді на укладення угоди оренди в адміністративному будинку Городоцької районної ради площею 1 кв.м.
  18. Про надання дозволу Городоцькій районній раді на передачу в оренду КП «Городоцьке РБТІ»  приміщень, які знаходяться на першому поверсі будівліадміністративного будинку Городоцької районної радy.
  19. Про проголошення на Городоччині 2018 року Роком «Просвіти» та просвітництва.
  20. Про використання революційного прапора ОУН на території Городоцького району Львівської області.
  21. Про розгляд заяв жителів району щодо надання матеріальної допомоги.
  22. n>громад Городоцького         району) та затвердження Типового договору оренди комунального майна.
  23. Про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету Городоцького району за 2017 рік.
  24. Про затвердження уточнених планових показників районного бюджету Городоцького району за 2017 рік.
  25. Про уточнення планових показників районного бюджету Городоцького району на 2018 рік.