Засідала постійна комісія Городоцької районної ради з питань охорони здоров'я

Сьогодні, 8 лютого, в кабінеті роботи комісій, під керівництвом голови комісії Довгуня Василя відбулось друге засідання постійної комісії Городоцької районної ради з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту та демобілізованих учасників АТО.

У роботі комісії взяли участь: заступник голови районної ради Слонівський Богдан , заступник голови РДА Стахів Павло,  головний лікар Городоцької ЦРЛ  Фалинський Павло, головний лікар Центру ПМСД Полумацканич Василь, депутат райради, член комісії  Прохода Іван, головний спеціаліст з правових питань і кадрової роботи  Цуньовська Ірина, працівники стоматологічної поліклініки м.Городка, представники ЗМІ.

На комісії було обговорено, внесено зміни  та вирішено винести на розгляд XVIIІ чергової сесії Городоцької районної ради питання -

1.        Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до комунальної власності Городоцької районної ради Львівської області.

2.        Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Городоцька районна стоматологічна поліклініка» Городоцького району Львівської області.

3.         Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Городоцька районна стоматологічна поліклініка».

4.   Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Городоцька районна стоматологічна поліклініка» та призначення тимчасово виконуючого обов’язків.