9 лютого - урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Національного олімпійського комітету

У п’ятницю, 9 лютого, в день відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських Ігор в Пхьончхані, у Городку відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Національного олімпійського комітету (НОК) України.
Початок церемонії о 14:45 год. біля будівлі Городоцької районної ради. Запрошуємо краян!

Варто зауважити, що церемонія відкриття Ігор у Республіці Корея розпочнеться 9 лютого о 20:00 за місцевим часом. Україну на найпрестижнішому спортивному форумі Планети представлять 33 спортсмени у 9 видах спорту. Львівщина делегувала 5 спортсменів.

Довідково:

Упродовж 9 – 25 лютого в місті Пхьончхан (Республіка Корея) відбудуться чергові XXIІI зимові Олімпійські ігри. Планується, що участь в зимовій Олімпіаді – 2018 візьмуть приблизно 2,5 тис спортсменів із 95 країн світу, які розіграють медалі у 15 видах спорту.