Засідав оргкомітет з проведення у районі заходів запланованих на лютий місяць

У вівторок,  6 лютого, в кабінеті голови Городоцької районної ради Володимира Більовського відбулося засідання організаційного комітету з  підготовки та проведенення в районі заходів запланованих у лютому місяці 2018 року. Учасники зустрічі детально обговорили сценарії, дату, час та місце проведення заходів.

За результатами обговорення вирішили:

9 лютого о 12:00 год. – в актовому залі Городоцького НВК №5 відбудеться презентація першого тому п’ятитомного видання творів Івана Низового «Бути народом» за участю Володимира Шовкошитного та Лесі Низової.

12 лютого о 12:30 год. на вул. Заставській м.Городка – Служба Божа у каплиці Покрови Пресвятої Богородиці, а опісля – покладання квітів до Хреста,що на місці загибелі місцевих героїв національно-визвольних змагань Володимира Табаки, Івана Ветошка, Антіна Цапа;

15 лютогоо о 09:00 год.  біля пам’ятника Воїну-афганцю - панахида, покладання квітів, зустріч із членами районної ГО "Ветеранів війни в Афганістані";

15 лютого о 12:00 год. у приміщенні музею ім..І.Бльока,(Городоцька ЗОШ №3) відбудеться зустріч із активними учасниками Революції Гідності та членами сімей Героїв Небесної Сотні;

20 лютого о 14:00 год. на могилі Героя України Івана Бльока відбудеться поминальна панахида за загиблими учасниками Революції Гідності. Зазначимо, що цього ж дня заплановано панахиди і на могилах Героїв України Володимира Топія у Судовій Вишні та Володимира Жеребного у Рудках. Об 15:00 год. у Народному домі відбудеться захід приурочений Революції Гідності, організований учнями Вишнянського коледжу та  творчими колективами районного Народного дому. Під час заходу заплановано і виступи рідних Героїв.

В обговорені взяли участь: голова районної ради Володимир Більовський, голова райдержадміністрації Володимир Ременяк, заступник голови ради Богдан Слонівський, керівник відділу культури Іван Шугало, депутат райради, керівник відділу освіти Ігор Яскевич, керівник відділу організаційної роботи РДА Христина Марусяк, завідувач методичним кабінетом відділу освіти Орися Войціцька, священнослужитель храму Преображення Господнього м.Городка - о.Цікало Тарас, дочка поета Івана Низового - Леся Низова, редактор газети "Народна думка" - Роман Смілка.