Львівська обласна рада рекомендувала піднімати червоно-чорні прапори на адмінбудівлях

Депутати облради 30 січня затвердили порядок використання революційного червоно-чорного прапора ОУН на Львівщині під час відзначення дат, пов’язаних із визначними подіями національно- визвольної боротьби та вшануванням пам’яті героїв.

Депутати рекомендували піднімати червоно-чорні прапори біля адміністративного будинку Львівської облради  на вул. Винниченка та на будівлях, у яких розташовані органи місцевого самоврядування області: 1 січня, під час святкування дня народження голови проводу ОУН Степана Бандери; 3 лютого, у день створення ОУН; 5 березня, у день вшанування смерті генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА Романа Шухевича; 21 травня, у День пам’яті жертв політичних репресій; День Героїв – 4-та неділя травня; 14 червня, у день народження першого голови Проводу українських націоналістів Євгена Коновальця; 30 червня, у день проголошення Акту відновлення української держави і день народження Романа Шухевича; 30 липня, у день створення Української військової організації; 14 жовтня, у день захисника України та день створення УПА; у день створення Української головної визвольної ради. При цьому для вшанування пам’яті героїв національно-визвольних змагань революційний прапор ОУН рекомендували вивішувати із чорною стрічкою (21 травня).
Городоцька райрада на черговій сесії 14 лютого підтримає таку ініціативу обласних обранців, доповнивши цей перелік місцевими пам’ятними датами.