Звернення голови районної ради Володимира Більовського з нагоди 100-ї річниці бою під Крутами

Шановні краяни! 29 січня вшановуємо пам’ять юних патріотів України, що загинули 100 років тому за незалежність нашої держави. Бій під Крутами став одним із символів боротьби українців за свободу та незалежність. Самовіддана любов цих юнаків до Батьківщини – справжній героїзм. Пам’ятаємо про їхній подвиг. Нові герої сьогодні боронять суверенітет нашої держави. Як і 100 років тому, вони мужні та відважні. Пишаємося захисниками. І доки в наших серцях живе любов до Батьківщини, Україна йтиме вперед. Процвітання Україні, миру всім нам!

З повагою,
Голова Городоцької районної ради                                                          Володимир Більовський