До уваги депутатів місцевих рад!

Інститут Політичної Освіти оголошує набір депутатів до участі в навчальному семінарі в рамках проекту "Посилення місцевої демократії. Від загального до конкретного. Бюджетні відносини".

До участі у навчальному семінарі запрошуються депутати місцевих рал та депутати ОТГ. Семінар відбудеться орієнтовно з 08 по 10 лютого 2018 року в м. Києві. Для участі у навчанні необхідно надати:

заповнену анкету (додасться);
резюме (автобіографічні відомості);

- лист з обгрунтуванням важливості Вашої участі саме у цьому семінарі (близько 600 слів);

рекомендація від організації, яка делегує учасника (надасться від місцевої ради, партійної чи
громадської організації, тощо).

На підставі конкурсного відбору, враховуючи наявність повного пакету документів, мотивацію, регіональне представництво та тендерний баланс, командою ІПО буде сформована одна група чисельністю 25 осіб.

УВАГА! Пріоритетом у відборі буде також представництво кандидата у відповідній
постійній комісії своєї ради («бюджетній»)!

Учасники навчань забезпечуються харчуванням, проживанням, навчальними матеріалами.

Остання дата надсилання документів:   29       січня 2018 року.

•Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту
Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Докумети можна надсилати електронною поштою на адресу: office@ipo.org.ua з позначкою

BYUDZHET