У Городоцькому відділенні поліції змінився очільник

23 січня, було представлено нового начальника Городоцького відділення поліції Яворівського ВП ГУНП у Львівській області.

Очолив правоохоронників підполковник поліції Фецинець Віталій Несторович, вже знайомий городківчанам, оскільки кілька років тому працював на посаді начальника відділення поліції у Городку.

Підполковника поліції Віталія Нестеровича Фецинця особовому складу 23 січня представив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа. Прибули на знайомство із начальником голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, голова РДА Володимир Ременяк, міський голова Городка Роман Кущак, районний прокурор Тетяна Білінська, голова районного суду Наталія Яворська.

«Ви є працівник досвідчений і на новій посаді я бажаю Вам наснаги, витримки і головне - це якнайшвидше знайти спільну мову з колективом відділення та організувати роботу належним чином», - зазначив Валерій Середа, звертаючись до нового очільника поліції Городоцького району.

Також присутні обговорили актуальні питання в Городку задля охорони правопорядку, зокрема, наголосили на необхідності максимально чисельного встановлення відеокамер зовнішнього спостереження. У загальному очільники правоохоронних структур згодились та підсумували, що Городоцький район, порівняно із іншими на Львівщині, не проблемний. Проте всеодно роботи – традиційно чимало, тож присутні декларували взаємну допомогу один одному та всебічну підтримку.

Довідка. Підполковник поліції Віталій Фецинець, 1973 року народження, уродженець Львівщини, одружений, виховує двох дітей. Освіта вища юридична, в органах внутрішніх справ України служить з 1996 року. До призначення на посаду начальника Городоцького відділення поліції Віталій Фецинець очолював Миколаївське відділення поліції.