Звернення голови районної ради з нагоди Дня Соборності України

Шановні краяни! Щиро вітаю вас з важливим державним святом – Днем Соборності України. 22 січня 1919 року збулася мрія всього нашого народу – українські землі, що були століттями розділені, об’єдналися в єдину соборну державу Україну. Значення цієї події неможливо переоцінити, адже вона стала символом відродження української державності. Саме ідея соборності та суверенності стала тією потужною силою, яка привела нас до незалежності у 1991 році. Соборність, незалежність, самобутність – те, за що боролися і проливали кров сотні років мільйони українців, було і є національною ідеєю всього українського народу. І зараз, продовжуючи боротьбу попередніх поколінь за соборність нашої держави, хоробрі воїни, справжні патріоти захищають територіальну цілісність України від ворожих зазіхань. Бажаю всім вам, шановні мешканці Городоччини, віри у перемогу, терпіння і довгоочікуваного миру на рідній Україні!

З повагою,
Голова Городоцької районної ради                                                         Володимир Більовський