Засідав оргкомітет з проведенення заходів до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут

Сьогодні, 15 січня, в кабінеті голови Городоцької районної ради Володимира Більовського відбулося засідання організаційного комітету з  підготовки та проведенення у районі заходів до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут. Учасники зустрічі детально обговорили сценарій, дату та час проведення заходів.

За результатами обговорення вирішили:

22 січня, о 15:00 год. у День Соборності України в Народному домі м.Городка відбудеться урочиста академія.

29 січня, о 18:00 год. відбудеться  вшанування памяті Героїв Крут . Тематичний захід підготують члени ГО "Апостольська Чота". Про місце проведення урочистостей інформуватимемо додатково.

В обговоренні взяли участь: голова районної ради Володимир Більовський, голова РДА Володимир Ременяк, заступник голови РДА Павло Стахів, заступник міського голови Степан Попко, керівник відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності Христина Марусяк, керівник відділу культури Іван Шугало, головний спеціаліст відділу освіти Юрій Левкович.