Делегація Львувецького повіту Республіки Польща відвідала Городоччину

Сьогодні, 11 січня, голова Городоцької районної ради Володимир Більовський та голова РДА Володимир Ременяк приймали делегацію з Республіки Польща на чолі із старостою Львувецького повіту - Марціном Флюдером. У складі делегації прибули: радник старости Львувецького повіту - Станіслав Мрувка, секретар староства - Барбара Хораній, бурмістр м.Влєнь - Артур Зих. Їх супроводжували  директор місцевої польської школи - Герчик Вечіх і спортивні тренери Вероніка та Адам Дімітроси. Члени делегації відвідали Городоцьку районну раду де їм було вручено сувенірну продукцію райради та продемонстровано промо-ролик "Городоччина 2017". Народний чоловічий ансамбль "Передзвін" заспівав присутнім українських колядок. Також гості відвідали спортивний турнір з волейболу, який пройшов у Городоцькому НВК №5 в якому взяли участь учнівські команди м.Городка, м.Мостиськ, м.Комарно, смт Великий Любінь  та м.Влєнь, м.Прухнік та м.Зажече Львувецького повіту.