Вітання голови районної ради Володимира Більовського з Новим Роком та Різдвом Христовим

Шановні земляки! Від щирого серця вітаю вас з прийдешнім Новим 2018 Роком та Різдвом Христовим! Новий рік – це час нових можливостей, випробувань та очікувань. Бажаю, щоб кожен ваш день був наповнений міцним здоров’ям, відчуттям щасливої долі, душевного спокою та наснаги. Хай Новий рік додасть усім нам сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного. Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю та достатком ваші оселі. Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують вам життєву силу і  натхнення на добрі справи, здійснення всіх задумів і сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків. Веселих вам свят!

З повагою,
Голова Городоцької районної ради                                                             Володимир Більовський