Запрацював сервіс перевірки статусу заявки обласного конкурсу проектів місцевого розвитку

 Від 3 січня на сайті Львівської обласної ради, зайшовши на банер, можна перевірити статус проекту, поданого на обласний конкурс проектів місцевого розвитку.

Як зауважив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків обласної ради Іван Собко, новий сервіс у розрізі районів допоможе конкурсантам відстежити кількість заявок, що розглядаються; кількість зареєстрованих заявок; кількість відхилених заявок. «Крім того, для зручності працює пошук проектів за реєстраційним номером», - повідомив він.

Додамо, що станом на 3 січня зареєстровано перших 35 заявок, 12 відправлено на доопрацювання.

«Основні помилки, які допускають конкурсанти при реєстрації: надсилають заявки за старими формами, а потрібно у відповідності до рішення Львівської обласної ради № 542; надають не повний пакет документів, особливо це стосується довідки балансоутримувача об'єкта (необхідний перелік у презентації); небюджетний внесок (кошти спонсора і фізичних осіб) надають одним рахунком, а потрібно окремо. Навчанняпроведено, тому просимо дотримуватися умов конкурсу», - наголосив Іван Собко.

Нагадаємо, реєстрація заявок на онлайн-платформі триватиме до 2 лютого 2018 року до 17:00 год.

На реалізацію проектів місцевого розвитку наступного року з обласного бюджету планується виділити 105 млн грн.

Відповіді на найпоширеніші питання – у презентаційних матеріалах.

Крім того, триває прийом заявок до складу експертної комісії, що здійснюватиме у 2018 році оцінювання проектів у рамках Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2017 – 2020 роки.

За інформацією ЛОР.