Відбувся літературний вечір пам'яті творчості Івана Низового

3 січня 2018 року виповнилося б 76 років Івану Даниловичу Низовому - українському письменнику, просвітянину, журналісту, громадському діячу. На Городоччині та Львівщині минулий 2017 рік був проголошений Роком Івана Низового.
З цієї нагоди вчора в Городоцькій МАМ ім.П.Андрусіва відбувся літературний вечір пам'яті, присвячений творчості видатного українського поета. На заході були присутні голова Городоцької районної ради Володимир Більовський, голова РДА Володимир Ременяк, керівник відділу культури Іван Шугало,  депутати райради Віталій Маковецький та Ігор Яскевич, дочка поета Леся Низова, священнослужителі Городка, освітяни району та небайждужі краяни. Варто відзначити, що саме завдяки сприянню голів районної ради та РДА у світ вийшло видання
збірки "Ніхто наді мною не пан" та першого тому п'ятитомника творів Івана Низового, 2017 рік був проголошеним Роком Івана Низового на Городоччині, а згодом і на Львівщині. Присутні емоційно говорили про свої враження від творів поета, підвели підсумки  Року Івана Низового, обмінялись думками щодо його творчості, а директор Монастирецької ЗОШ Любомир Байцар прочитав власну поезію присвячену письменнику.